PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119885}

Film o pszczołach

Bee Movie
6,4 64 613
ocen
6,4 10 1 64613
6,2 12
ocen krytyków
Film o pszczołach
powrót do forum filmu Film o pszczołach

ale film jako komedia daje radę. Uśmiałem się momentami. Świetne teskty. (dodam tylko, zę oglądałem go w oryginalnej wersji, bez napisów, więc nie wiem jak to wyjdzie polskiemu dubbingowi)

A co do fabuły, to mimo, że faktycznie jest duzo odwołań do rzeczywistosci, o czym można przeczytac w recenzji na FW, to jednak wg mnie jest strasznie ona kiepska. Sądzę, że za daleko zaszły już filmy animowane, żeby tak błahą fabułką się zachwycac.

Ogólnie bez rewelacji, po prostu kolejna śmeiszna animacji tyle że z głupszą fabułą.

Aha, jeśli by ktos chciał porównac do Ratatuj, który dalej leci z kinach, poweim tyle:
jeśli chodzi o animację to uważam, że Ratatuj jest o wiele lepsza, ale porównując głównych boahterów tylko. Ludzie boweim wydali mi się realniejsi w "Filmie..." Szczególnie Vanessa :) Napreawde im wyszła ta kobieta.
A w sprawie humoru to... niewielką różnicą głosów wygrywa "Film.." :)


AHA! No i Chris Rock w epizodycznej roli komara. świetne sceny. ;]
pzdr.

WojtaSz

Jesteś pewien, że w filmach animowanych chodzi o to, żeby ludzie w nich przedstwaieni byli "realiniejsi" ? ;)
Stylizacja i karykatura to nie są rzeczy, które wychodzą (bądź nie) realizatorom przypadkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones