PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119885}

Film o pszczołach

Bee Movie
6,4 64 613
ocen
6,4 10 1 64613
6,2 12
ocen krytyków
Film o pszczołach
powrót do forum filmu Film o pszczołach

Obejrzałem z małym bratem kilka godzin temu i byłem pod ogromnym wrażeniem! Świetna animacja , scenariusz , rewelacynjne niepowtartzalne dotąd gagi sprawiły że świetnie się bawiłem! Zaskakuje mnie poniższa wypowiedz nie jednego maniaka filmów .. a mianowicie co wy tak słabo oceniacie ?! Dubbing mógłby być ciut lepszy dlatego moja ocenka to tylko .... 9/10

użytkownik usunięty
Adash

TYLKO?
Ja też się zawiodłam na tym filmie, tak jak "niejeden maniak filmów"...
Jak na mnie 6/10.

ocenił(a) film na 7
Adash

Mnie też film strasznie się podobał, sczzególnie, że, gdy byłam mała to pomagałam dziadkowi na pasiece i w przeciwieństwie do wielu ludzi nie boją się pszczół, uważam, że są śliczne :)!
Bajka naprawdę super, wyróżnia się choćby tekstami, tak jak napisałeś, i jest naprawdę bardzo ładnie zrobiona. Wydaje mi się, że niskie oceny mogą wynikać nie tyle z samego wrażenia po bajce, ile z niechęci do tych owadów...
W każdym razie ode mnie 8/10 :)!

Lady_of_the_Rings

Hehehehehe !!!! Rozwaliłaś mnie tym tekstem o pszczołach i niechęci ... jak to sie ma do oceny :D Jakby tak było to Dawno temu w trawie też by się nikomu nie podobało :) Myślę że to głównie przez dubbing. Kiedyś wejście do kin takiej bajki to było wydarzenie a teraz żeby ktoś to obejrzał to trzeba to umedialnić w TVP :)

ocenił(a) film na 7
Adash

No nie wiem...mrówka jak mrówka, jakiejś specjalnej niechęci raczej nie budzi :D

Lady_of_the_Rings

aaa czy ja wiem ... może dlatego że wiele ludzi nie słyszało o formalinie tzw kwasie mrówkowym który szczypie ... a nam się wydaje że to właśnie mrówka nas ugryzła :D Jedno wiem .. raczej o komarach nic nie zrobią :P

ocenił(a) film na 8
Adash

Wydaję mi się, że kiedyś natrafiłem na serial animowany o komarach. :D Zresztą od tego chyba zaczynał twórca "Garfielda" (komiksu).

A film bardzo dobry, chociaż raczej dla starszych. Rozwaliły mnie puenta dywagacji o przyjemnej drodze do pracy, tekst o zainteresowaniu modliszkami oraz postać komara. Udany dubbing. :)

Adash

***[Drobny spoiler]***

Film był świetny do puki ta pszczoła nie zaczęła gadać z ludźmi :/ Od tego momentu poza nielicznymi scenami zrobiło się dla mnie zwyczajnie nudno. Można było niewątpliwie opracować lepszy scenariusz, no ale cóż...
5/10

BTW, scena w której komar zobaczył karetkę rządzi! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones