PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119885}

Film o pszczołach

Bee Movie
6,4 64 606
ocen
6,4 10 1 64606
6,2 12
ocen krytyków
Film o pszczołach
powrót do forum filmu Film o pszczołach

SZOK !!!!!

ocenił(a) film na 10

Byłam na tym filmie z cała klasa i było super film jest rewelacyjny i nawet mozna sie pośmiac :) a niewiem czy zauważyliście (ci którzy ogladali film z dubbingiem ) ze 2 razy w tym filmie przeklneli :P i to mi sie wydało bardzo dziwne mianowicie :
1. tata mówi do barrego " i bedziesz jak ci*la z ula )
2. okrzyk pszczoł " niech żyje rój i h*j "
Tak tam mówili moze mi sie przesłyszało ale 27 osób tez to słyszało wiec neiwiiem oco chodzi i wy tez to zauważyliście ?? a i jeszce jedno teksty czasem były dwuznaczne mianowicie kiedy kolega od barrego ( ten w okularach) dostał od niego ciasto i zjadł powiedziała " ale mi sie chce bzykać ! " wiec to mozna było odebrac dwuznacznie :P

Esperanza

niech żyje nasz rój i gnój!
gnój w tym sensie miód.... tak niby sie mowi wsrod pszczol i pszczelarzy:))

ocenił(a) film na 10
Esperanza

"Niech żyje rój i w bój!" ja to zrozumiałam w ten sposób, alwe dopiero pod koniec filmu :P bo na początku też myslałam, że krzyczą "... i ch..." :P
a c*ul też był. i sie nie przesłyszałaś :P

Imtithal

"Niech zyje roj... i w BOJ" :P. Taka jest poprawna wersja :). A swoja droga... to ten film jest nudny :P. Sorry, ale w ogole nie ma startu do "Ratatuj" ktory zarzadzil w tym roku jesli chodzi o animacje :). Moim zdaniem: zarowno "Shrek 3" jak i "Film o Pszczolach" cienko piszcza przy dziele Pixara :)

użytkownik usunięty
Shagohad

"Niech żyje rój i w bój ! " tak raczej jest .

Tez byłam na tym filmie z klasą . Przed seansem rozdawali miodowe cukierki . Na reklamach wszyscy z dolnych rzędów zaczęli się obrzucać popcornem i tymi cukierkami . Popcorn i cukierki latały przed ekranem na całej jego powierzchni .

ocenił(a) film na 2
Shagohad

Racja.

użytkownik usunięty
Esperanza

Matko , bez przesady. Ja to oglądałam w domu na DVD i gdybys tego nie napisał to nawet bym się nie zorientowała. Tym bardziej 10-letnie dzieci.

ocenił(a) film na 9

niech żyje ruj i w boj

ocenił(a) film na 8
Esperanza

Też doliczyłam się dwóch przekleństw o których piszesz. Więc się nie przesłyszałaś. Dla mnie też było to pewnego rodzaju zaskoczenie, bo w bajkach przeważnie stronią od przekleństw.

ocenił(a) film na 7
Kirsty16

W Problem Child latały ku..y jak pszczoły do ula

Esperanza

Oglądam to, przed chwilą był moment gdzie mówi "ci ekhem z ula" jakbyś nie napisała to bym nie zauważył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones