PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119885}

Film o pszczołach

Bee Movie
6,4 64 566
ocen
6,4 10 1 64566
6,2 12
ocen krytyków
Film o pszczołach
powrót do forum filmu Film o pszczołach

Pedobear

ocenił(a) film na 5

Najlepszy w filmie był tekst nawiązujący do pedobeara o tym że nie któe misie przyznają się do nieodpowiedniego kochania dzieci :D

robhans

Haha, też mnie to zaskoczyło ;]

ocenił(a) film na 8
robhans

gdy to usłyszałam prawie popłakałam się ze śmiechu ^^ tekst dobry aczkolwiek nie wiem czy odpowiedni w filmie dla dzieci :)

ocenił(a) film na 6
robhans

Raczej to bylo nawiazanie do Kubusia Puchatka, bo nawet potem byla scena z Prosiaczkiem...

ocenił(a) film na 6
kalina1112

raczej Uszatka (w polskiej wersji) :) Ale czy to było najlepsze? no nie wiem. Zastanawiam się czemu mają służyć takie teksty w bajkach?

rixxx

temu żeby dorośli którzy poszli do kina razem ze swoją pociechą nie umarli z nudów, lecz wyłapywali takie smaczki :)

ocenił(a) film na 6
rixxx

No w polskiej wersji tak, ale w innych na pewno nie do jakiegos zboczonego miska z komixxow...

ocenił(a) film na 9
kalina1112

w angielskiej wersji na pewno tego nie było, albo nawiązywało do jakiegoś innego misia z ich bajek ;D
a tekst niezły:D

ocenił(a) film na 8
kalina1112

nie z komixxów, ale z 4chana :)

ocenił(a) film na 6
ciamciaramciam

Dobry tekst jest na początku filmu "zwróciliśmy się do was bo przez całe swoje życie ciężko pracowaliście by teraz moc do końca swojego życia ciężko pracować" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones