PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119885}

Film o pszczołach

Bee Movie
6,4 64 613
ocen
6,4 10 1 64613
6,2 12
ocen krytyków
Film o pszczołach
powrót do forum filmu Film o pszczołach

Nie ma to jak klasa 2 gimnazjum idzie na "Film o pszczołach" Film był bardzo średni ... mało śmiesznych tekstów i w ogóle dla dzieci klasy 1-3 podst. Niezły pomysł dobra grafika

simpleplan_greenday

też jestem w 2 klasie gimnazjum i film mi się bardzo podobał :) . Napisałes ten tekst w taki sposób jagbyś już był dorosły :/ albo niewiadomo kto, ty też kiedyś byłeś dzieckiem w klasie 1-3 podstawówki . Dla ciebie śmieszne pewnie by było jagby były jakieś gangi wulgarne z beznadziejnym humorem może coś takiego wolisz ? Ten film nie jest tylko przeznaczony dla najmłodszych , zastanów się troche co piszesz

ocenił(a) film na 5
King14Trails

A ja jestem po liceum i się usmialam na paru scenach - akcja i teksty na szybie ciężarówki byly przefajne. No i 'dali mu kurtkę z suwakiem' też urocze. Jednak też uważam że 5/10, ot, bez dłuższego gadania.

akvarko

A ja... w sumie to nieważne ile mam lat, mnie się film nie podobał ani trochę. No może było kilka fajnych scenek, na których się uśmiechnęłam (ale zaznaczam, że tylko uśmiechnęłam). Według mnie żarty w tym filmie były beznadziejne, fabuła nudna, przewidywalna i przypominająca fabułę innych bajek. No i to chyba był pierwszy film animowany, na którym zasnęłam, mimo że nie oglądałam go zbyt późno :P Ja też myślę, że to bajeczka dla dzieci z podstawówki, chociaż wcale nie uważam się za jakąś dorosłą - nie, jestem dopiero w gimnazjum. W sumie może dlatego tak bardzo mi się nie podobało, bo jestem przeciwna tego typu bajkom, tęsknię za wspaniałymi filmami Disney'a, w których była prawdziwa magia... No a prawda jest taka, że one już nigdy nie powrócą :( Ale się rozpisałam :P Pozdrawiam

simpleplan_greenday

Ja jestem w trakcie zdawania matur i z najwyższą śmiałością przyznaję , że mnie kręcą tego typu filmy animowane.
,, Film o pszczołach'' ... cóż, nie powiem , żeby to było takie arcydzieło jak filmy o Shreku , ale wyprodukowano już tysiące takich , co są ze sto razy gorsze.
Pozdro dla innych maturzystów :) :)

użytkownik usunięty
littleflyingbears

6/10
Jak najbardziej zgadzam się z założycielem tego tematu. :)
Tylko na kilku scenach uśmiałam się do łez, chociaż i tak uważam że film jest NIEZŁY. Ale nie więcej.
A tak propos, to "będę mieszkał z pasikonikiem, i wytatuuję sobie mrówkę na tyłku"! :D

użytkownik usunięty

Ach! Nie!
Absolutnie nie zghadzam się z tym że dla dzieci 1-3 podstawówki!
Dziecko w wieku 7 lat, zapewne, nie zrozumie wielu dowcipów tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones